• главная
  • новости
  • о клубе
  • тренировки
  • события
  • галерея
  • mma club project
  • магазин
  • контакты
  • У Первомайську пройшов клубний турнір з ММА
    (23 січня, Первомайськ)

    23 січня 2022 року у м. Первомайськ Миколаївської області відбувся Клубний турнір з ММА за підтримки Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

    Змагання проходили на базі Клубу змішаних Єдиноборств  «J.C.Nazorite».

    Участь прийняли бійці з усієї Миколаївської області, а саме: «клуб Фенікс» м. Южноукраїськ , «J.C.Nazorite» м. Первомайськ , «Стійка» м.Миколаїв «Динамо» Врадіївка , «Гепард » Мигія , «Характерник» Криве Озеро, "Берсерк" -  Братське, MMA CLUB FANAT - Вознесенськ та збірна команда спортсменів Миколаївської ДЮСШ №2 та MMA CLUB NIKOLAEV. Загалом на турнірі було 103 учасника.

    Змагання пройшли у дружній атмосфері. Учасники здобули досвіт та бойову практику.

    Данний захід був проведений для популяризації змішаних єдиноборств та та відбору збірної команди Миколаївської області для участі у всеукраїнських змаганнях.

    Результати

    Молодші діти 8-9 років

    Вагова категорія 28 кг

          
    1.  Ковбасюк Михайло            «Характерник» Криве Озеро
    2.     
    3. Кучерявий Тимур                «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Черепанов  Кирил             «Стійка» м.Миколаїв

    Вагова категорія 31 кг

          
    1.  Родальчук Станіслав                       «Гепард»
    2.     
    3.  Ліповський Владислав                   «Динамо Врадіївка»

    Вагова категорія 40 кг

          
    1.  Сорочан Кирил                                MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3.  Кривонос Єгор                                «J.C.Nazorite» м. Первомайськ
    4.     
    5.  Пузирьов Семен                            «Фенікс» м. Южноукраїськ

     

    Молодші діти 10-11 років

    Вагова категорія 28 кг

          
    1.  Бінкевіч Анастасія     "Берсерк"  Братське
    2.     
    3.  Полянська Вікторія

     

    Вагова категорія 31 кг

          
    1.  Чигрин Радомір                          «Берсерк Братське»
    2.     
    3.  Красюк Вячеслав                        «Динамо Врадіївка»
    4.     
    5.  Танько Денис                               «Динамо Врадіївка»

    Вагова категорія  37 кг

          
    1.  Султановський Віктор               «Характерники» м. Криве озеро
    2.     
    3. Литвинов Олег                             «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Бевшко Дмитро                          «Фенікс» м. Южноукраїськ

    Вагова категорія 40 кг

          
    1.  Римбалюк Роман                         «Динамо Врадіївка»
    2.     
    3.  Зубов Георгій                                «J.C.Nazorite» м. Первомайськ
    4.     
    5.  Шаріпов Самір                               MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2

     

    Старші діти 12-13 років

    Вагова категорія 34 кг

          
    1. Медведев Микола                    «Берсерк»  Братське
    2.     
    3.  Петрусенко Антон                    «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Шевченко Іван                           « J.C.Nazorite» м. Первомайськ

    Вагова категорія 37 кг

          
    1.  Ященко Арсеній                     «Характерник» м. Криве Озеро
    2.     
    3.  Кашуба Матвій                      «Фенікс» м. Южноукраїськ

    Вагова категорія 44 кг

          
    1.  Шевцова Ангеліна                  «Берсерк» Братське

    Вагова  категорія  48 кг

          
    1.  Крайтор Олександр               MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3.  Гапонов Артем                        MМА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    4.     
    5.  Бочковський Михайло           «Фенікс» м. Южноукраїськ

    Вагова категорія 52 кг

          
    1.  Багров Лев                                MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3.  Шпак Денис                             «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Павлюк Віталій                       «Характерники»

     

     

    Юнаки 14-15 років

    Вагова категорія 48 кг

          
    1.  Костюченко Анатолій              «Берсерк» Братське
    2.     
    3.  Долгушин Андрій                      «Фанат» м. Вознесенськ
    4.     
    5.  Демков Дмитрій                       MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2

    Вагова категорія 52 кг

          
    1.  Шевченко Володимир              «Фанат» м . Вознесенськ
    2.     
    3.  Кашик Констянтин                     «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Андрієвський Валерій              «Стійка» м. Миколаїв

     

    Вагова категорія 62 кг

          
    1.  Шевченко Владислав                  «Фанат» м. Вознесенськ
    2.     
    3.   Тимофєєв Андрій                        «Фанат» м. Вознесенськ
    4.     
    5.  Бобовський Максим                    «Фанат» м. Вознесенськ

     

    Юніори 16-17 років

    Вагова категорія 61.2 кг

          
    1.  Андрієвський  Володимир              MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3. Заболотний Андрій                            MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    4.     
    5.  Митрофанський Владислав            «Динамо - Врадіївка»

    Вагова категорія 70.3 кг

          
    1.  Бабіч Микита                                     MMА  Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3.  Антонюк Артур                                 «Стійка» м. Миколаїв
    4.     
    5.  Гончарв Ярослав                              «Фенікс» м. Южноукраїськ

     

    Молодь 18-21 років

    Вагова категорія  65.8 кг

          
    1.  Самедов Алі                                        MMАClub Nikolaev/ДЮСШ №2
    2.     
    3. Азізов Баба                                            MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2
    4.     
    5.  Поляруш Іван                                       MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2

     

    Дорослі  21+

          
    1.  Пахомова Олена                               «Берсерк» Братське
    2.     
    3.  Фурса Анастасія                                «Фенікс» м. Южноукраїськ

    Вагова категорія 70.3 кг

          
    1.  Тлустий Анатолій                            «Динамо - Врадіївка»
    2.     
    3.  Газічулаев Максим                        «J.C.Nazorite» м. Первомайськ
    4.     
    5.  Колесник Костянтин                      « J.C.Nazorite» м. Первомайськ

    Вагова категорія 83.9кг

          
    1.  Гик Олександр                                «J.C.Nazorite» м. Первомайськ
    2.     
    3.  Явтушенко Олексій                       «Фенікс» м. Южноукраїськ
    4.     
    5.  Аскаров Єркін                                  MMА Club Nikolaev/ДЮСШ №2

     

    Також на турнірі було проведено матчеві зустріч з боксу та кік-боксингу

    Бокс

    Юнаки 14-15 років , вагова категорія 45 кг

          
    1.  Бондареенко  Юлія "Берсерк" Братське
    2.     
    3.  Лилик Валерія

    Юніори 16-17 років , вагова категорія 75 кг

          
    1.  Шевченко Назар
    2.     
    3.  Ярмуш Денис
    4.     
    5.  Барський Роман

    Кік-боксинг

    Юнаки 14-15 років

          
    1.  Обушенко Анна
    2.     
    3.  Лукацька Олександра


    Клуб «Гепард» - Мигiя


    ДИНАМО - Врадієвка


    клуб БЕРСЕРК - Братське


    клуб ФЕНІКС - Южноукраїнськ


    Клуб ХАРАКТЕРНИК - Криве Озеро


    Команда ДЮСШ-2 віділення ММА


    MMA CLUB FANAT - Вознесенськ


    Збірна MMA CLUB NIKOLAEV - ДЮСШ 2


    Олег Шевченко - МСМК, рефері змагань


    Андрій Мавродієв - МСМК, головний суддя змагань


    Суддя змагань Максим Погорілий та переможець турніру Кирил Сорочан
































    Просмотров: 416 | Добавил: admin
    Видео
    Партнёры






    Мы в социальной сети
    Форма входа
    Логин:
    Пароль:
    Copyright MRecords © 2022. Все права защищены.
    Используются технологии uCoz
    Наверх